خانه / جهان / خواننده معروف انگلیسی، بانوی نمونه داعش شد

خواننده معروف انگلیسی، بانوی نمونه داعش شد

1176960_667

چندی پیش رسانه‌های داعش خبری منتشر کردند مبنی بر اینکه عملیات تروریستی بزرگی در انگلیس شکل خواهند داد، و در این عملیات مدعی شدند که ملیکه انگلیس “الیزابت دوم” را به قتل خواهند رساند.

در همین راستا برخی دستگاه‌های امنیتی انگلیس از تحرکات یکی از افراد وابسته به این گروه تروریستی بانام “سالي جونز” در شهر “بیرمنگام” در کشور انگلستان خبر می‌دهند.

در پی تلاش‌های بسیار گروه تروریستی داعش در کشورهای اروپایی برای جذب جوانان مسلمان به این گروه تروریستی، رهبران مذاهب مسلمان در اسکاتلند خواستند تا مردم مسلمان این کشور مراقب این جریانات افراطی باشند. این در حالی است که چندی پیش پلیس اسکاتلند خبر ورود این زن تروریست، به همراه دو جوان 18 و 22 ساله را خبر داده بود.

روزنامه “ميرور” چاپ انگلیس نوشت: بازگشت این زن به انگلیس نشان‌گر این است که این گروه تروریستی در حال برنامه ریزی برای انجام یک کار وحشیانه است.

زن تروریست انگلیسی کیست؟

242E05A100000578-0-image-a-35_1419072870868

242E037F00000578-0-image-a-31_1419072813074

“سالی جونز” خواننده معروف راک، پس از آشنایی با افکار تکفیری، به همراه دو فرزند 10 ساله‌اش، کشور خود را ترک کرد و به عضویت داعش در آمد. در آمار بدست آمده از این زن، او تا مدت‌ها برای فریب دختران انگلیسی و جذب آنان تلاش می‌کرد، و آن‌ها را برای ازدواج جهادی با نیروهای داعش در برابر مبالغ هنگفتی تشویق می‌کرد.

این زن بعد از روی آوردن به اسلام به گروه تروریستی داعش ملحق شد و نام خود را به “أم حسین” تغییر داد. او بعد از این‌که به این گروه تروریستی پیوست با انتشار مطالبی از طریق شبکه‌های اجتماعی در حساب شخصی خود عهد بسته است سر تمام کسانی را که به اسلام روی نمی‌آورند را قطع کند. به همین دلیل به این زن لقب “بانوی تروریسم داعش” داده شد.

او همچنین در حساب شخصی خود اظهار داشته است که با شخصی از این گروه تروریستی به نام “جنید حسین” که مسئولیت جذب و تعیین افراد در قسمت‌های مختلف این گروه را در استان سوری الرقه بر عهده دارد ازدواج کرده است. لازم به ذکر است که این شخص پنجمین فرد تحت تعقیب از سوی سرویسهای اطلاعاتی آمریکا است.

 1436160165151.cached

این خبر که از سوی برخی عناصر گروه تروریستی داعش افشا شده حاکی از آن است که “سالی جونز” ملقب به “بانوی تروریسم” وارد انگلستان شده و برای جذب افراد به گروهای تروریستی در راه ورود به کشور اسکاتلند است. در همین راستا دولت اسکاتلند تمام نیروهای امنیتی و نیروهای ویژه مبارزه با تروریسم را در تمام فرودگاه‌ها و مناطق حساس این کشور برای رصد و دستگیری سالی جونز منتشر و آماده کرده است.

از طرفی دیگر، “مظهر خان” یکی از اعضای شورای مجلس مسلمانان اسکاتلند، داعش را به ارتشی از متعصبان تشبیه کرد و گفت مسلمانان این کشور تهدید ناشی از طرف گروه‌های تکفیری را به طور کامل درک می‌کنند. وی همچنین افزود که همه ما آماده مقابله با هرگونه تلاش برای تحریک و ایجاد خشونت از طرف این گروه‌ها هستیم. گفتنی است مجلس مسلمانان این کشور، فعالیت‌های تبلیغی در راستای شناخت عقاید این گروه و خطرات ناشی از آن و زمینه‌های مقابله با عقاید تکفیری را در قالب کلاس‌های آموزشی در مساجد و وسایل ارتباطی برای مسلمانان این کشور مهیا کرده است.

رای مثبت(0)رای منفی‌(0)

درباره‌ی Sina Sabet

Check Also

IR-IRAN Electronic Visa (Iran eVisa) Application – Ministry of Foreign Affairs

دوستانی که پرسیده بودند راجع به ویزا برای شهروندان سوئیسی: شهروندای سوئیس و اتحادیه اروپا …

Source رای مثبت(0)رای منفی‌(0)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *