خانه / نوبت شما / گپ و گفت علی کفاشیان با دوست دختر ایرانی و متاهل سپ بلاتر

گپ و گفت علی کفاشیان با دوست دختر ایرانی و متاهل سپ بلاتر

12003260_1070414806304104_2546889582695529240_n

  • دبیر کل فدراسیون فوتبال از ماجرای صحبت او و علی کفاشیان با دوست دختر ایرانی سپ بلاتر گفته است.
  • البته علیرضا اسدی به اشتباه فکر می کرده خانم لیندا باراس همسر سپ بلاتر است.
  • رئیس سوئیسی فیفا به روابط جنجالی خود مشهور است و البته بیشتر به اتهامات فساد اقتصادی.

 

علی کفاشیان، رئیس فدراسیون فوتبال ایران، و دبیر کل این فدراسیون، علیرضا اسدی، کوشیده‌اند از طریق صحبت با لیندا باراس، دوست دختر ایرانی‌تبار سپ بلاتر، رئیس معروف به فساد فیفا، «سهم ایران از آینده فیفا» را بهبود بخشند.

اسدی این ماجرا را اخیرا در گفتگو با هفته نامه «تماشاگران» شرح داده است. او می گوید در اجلاس بحرین و انتخابات کنفدراسیون فوتبال آسیا که اردیبهشت امسال برگزار شده بود «آقای بلاتر و همسرش را دیدم. ایشان فارسی صحبت می کرد. هم خودش و هم خواهرش. البته به گمانم آقای کفاشیان بیشتر با آن‌ها حرف زدند».

او می افزاید: «باید از همه ابزارها استفاده کنیم تا سود ملی مان بیشتر شود. این فرصت که یک فارسی زبان با رئیس فیفا است می تواند برای رسیدن به زبان مشترک و همدلی بیشتر و استفاده بهتر از شرایط به ما کمک کند».

اما نکته‌ای که اسدی احتمالا متوجه آن نبوده این است که خانم باراس، که متولد خانواده‌ای ارمنی در ایران است، همسر سپ بلاتر نیست. از او به عنوان دوست دختر رئیس سوئیسی فیفا نام می برند در حالی که شوهر خودش، کریستیان، دلال املاکی مولتی میلیاردر است که با هم دو دختر جوان هم دارند. این دو البته اختلافاتی داشته اند و از سال ۲۰۰۸ دیگر با هم زندگی نمی کنند.

باراس که هم سنش خیلی کمتر از بلاتر است و هم قدش خیلی بلندتر از او، در یکی دو سال گذشته بارها در کنار رئیس فیفا دیده شده: از جت‌های خصوصی تا هتل‌های تجملی و مهمانی‌های شام پرستاره.

گابریل باراس، یکی از اقوام کریستیان، به روزنامه «دیلی میل» بریتانیا گفته بود که این مرد با رابطه همسرش با سپ بلاتر کنار آمده.

نام اصلی خانم لیندا باراس، گابریلیان بوده است.  او متو لدایران است و پدرش از ارمنی‌های ثروتمند و خوش نام ایران بوده که پس از انقلاب به سوئیس می گریزند.

هاگوپ گابریلیان، پدر لیندا، در سال ۲۰۰۵ درگذشت و در تشیع جنازه‌اش در کلیسای در ژنو  بخاطر کمک‌های خود به کلیسای ارمنی‌ها و جمهوری نوپای ارمنستان مورد تحسین قرار گرفت و به موفقیت کسب و کار او در ایران نیز اشاره شد.

رای مثبت(0)رای منفی‌(0)

درباره‌ی Sina Sabet

Check Also

اتفاقات ب اف سوئیس 12 سپتامبر 2013

اينجا سازمان ب اف ام سوييس هست ، سازمان مهاجرت كه به پرونده هاي پناهندگي …

واژگانی پوچ که ذهنم را کسل کرده و زندگی ام را جویده و جانم را می گیرند

واژگانی پوچ که ذهنم را کسل کرده و زندگی ام را جویده و جانم را …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *