خانه / تبلیغات

تبلیغات

چرا ایرانیان مقیم سوئیس ؟

بازدیدکنندگان وبسایت ایرانیان مقیم سوئیس را فارسی زبانان سراسر دنیا به ویژه ایرانی تباران ساکن سوئیس تشکیل می‌دهند که مطالب متنوع پیرامون مسائل سیاسی، اجتماعی، هنری و علمی را مورد خوانش قرار می‌دهند و موضوعات خبری روز ایران و جهان را دنبال می‌کنند.

با توجه به تنوع موضوعی مطالب، روزانه صدها نفر با سلایق، جنسیت، سن، تحصیلات، مشاغل و تخصص‌های متفاوت به وبسایت  ایرانیان مقیم سوئیس مراجعه و آنرا مورد مطالعه قرار می‌دهند. بطور قطع، چنین جامعه‌ای میتواند مخاطب مناسبی برای شرکت‌ها، تاجران و صاحبان مشاغل جهت معرفی و تبلیغ محصولات یا خدمات‌شان باشد. یکی دیگر از مزایای درج تبلیغات در  وبسایت  ایرانیان مقیم سوئیس، قیمت بسیار مناسب آن نسبت به تعداد نمایش آگهی‌ها میباشد.  ضمناً نمایش تبلیغات در صفحه اصلی وبسایت آنهم در سایزهای بزرگ و بطور انیمیشن، مهم‌ترین مزیت درج تبلیغات در وبسایت  ایرانیان مقیم سوئیس است.

سایت  ایرانیان مقیم سوئیس با توجه به این موضوع و با مطالعه بازار منطقه و همچنین درک نیازهای سفارش‌ دهندگان آگهی، اقدام به ارائه شیوه خاص و مناسبی جهت تبلیغ و نمایش آگهی محصولات،خدمات و معرفی وب سایت‌ها نموده است.

مزیت استفاده از سرویس و خدمات تبلیغاتی  ایرانیان مقیم سوئیس، قیمت مناسب آن با توجه به تعداد نمایش آگهی، به بازدیدکنندگان میباشد.

طرز نمایش آگهی در وبسایت  ایرانیان مقیم سوئیس

بنرها و تصاویر تبلیغاتی در اندازه های ۳۰۰x۲۵۰ ، ۴۶۸x۶۰  و ۱۵۰x۶۰۰ پیکسل – که از مورد استفاده ترین اندازه های استاندارد بنرهای تبلیغاتی در جهان است – در طول شبانه روز در صفحات نمایش وبسایت ایرانیان مقیم سوئیس قرار داده می شود.

جدول قیمت‌ها:

جدول قیمت نمایش آگهی در وبسایت ایرانیان مقیم سوئیس
نوع مدت زمان نمایش قیمت
A یکماه                     ۱۵۰x۶۰۰ پیکسل (فقط صفحه اول): 150 CHF
        B یکماه     ۱۵۰x۶۰۰ پیکسل (فقط صفحات داخلی): 100 CHF
C یکماه   ۱۵۰x۶۰۰ پیکسل (در کلیه صفحات): 200 CHF
D یکماه ۲۵۰x۳۰۰ پیکسل (فقط صفحه اول): 120 CHF
E یکماه    ۲۵۰x۳۰۰ پیکسل (فقط صفحات داخلی): 100 CHF
F یکماه  ۲۵۰x۳۰۰ پیکسل (در کلیه صفحات): 180 CHF
G یکماه  ۱۵۰x۶۰۰ پیکسل (در کلیه صفحات): 200 CHF
H یکماه ۶۰۰x ۷۰ پیکسل (فقط صفحه اول): 100 CHF

 

تماس با ما

رای مثبت(1)رای منفی‌(0)